041-34245770مشاوره رایگان اینترنت اشیاء پنجشنبه 06 آبان 1400

پیمان رازداری

در بیانیه پيمان رازداری تدبیر رایان تبریز به شما اعلام می کنیم که چه اطلاعاتی را از شما گردآوری کرده، چگونه از اطلاعاتی که هنگام مراجعه به این پایگاه اینترنتی در اختیارمان قرار می دهید، استفاده و از آ ن ها حفاظت می کنیم.

ما حفظ حریم شخصی شما را تضمین می کنیم. اگر در هنگام استفاده از این پایگاه اینترنتی، از شما اطلاعاتی بخواهیم که هویت تان را آشکار کند می توانید مطمئن باشید که از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در این بیانیه استفاده می شود. در هر حال تعهدات و مسئولیت های ما محدود به توانايی ها و امکانات ما بوده و ما در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیرمترقبه یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات ما نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهیم داشت.

تدبیر رایان تبریز ممکن است تغییراتی در این بیانیه بدهد. شما می توانید با مراجعه به این صفحه از تغییرات ایجاد شده در بیانیه پيمان رازداری ما مطلع شوید.

چه اطلاعاتی را گردآوری می کنیم؟

ما ممکن است این اطلاعات را از شما بگیریم:

 • نام و عنوان شغلی
 • اطلاعات تماس از جمله آدرس و آدرس نامه الکترونیک
 • اطلاعاتی درباره ترجیح ها و علایق در حوزه ی محصولات، پشتیبانی و نحوه ی اطلاع رسانی
 • اطلاعات مرتبط با نظرسنجی از مخاطبان

با اطلاعاتی که می گیریم چه می کنیم؟

ما از این اطلاعات برای شناخت نیازهای شما و ارائه پیشنهادهای بهتر به شما استفاده می کنیم.به طور خاص، از اطلاعات گردآوری شده در سایت برای این هدف ها استفاده می کنیم:

 • ایجاد بانک اطلاعاتی مشتریان یا همکاران بالقوه
 • استفاده از اطلاعات برای بهبود محصولات و خدمات یا نحوه ی ارائه ی آن ها
 • ارائه ی محصولات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعاتی که فکر می کنیم برایتان جالب باشد در قالب خبرنامه و ...
 • تماس برای انجام تحقیقات بازار از طریق نامه الکترونیک یا تلفن- این کار حداکثر سالی یکبار انجام می شود
 • استفاده از اطلاعات شما برای اختصاصی کردن سایت بر اساس علایق شما، بر اساس مدل کسب و کار، صنعت و ...

امنیت اطلاعات

ما متعهدیم که امنیت اطلاعات شما را تضمین کنیم. برای جلوگیری از هر نوع دسترسی غیرمجاز و افشای اطلاعات شما از همه شیوه های لازم استفاده می کنیم تا امنیت اطلاعاتی را که به صورت آنلاین گردآوری می کنیم، حفظ شود.

لینک به سایت های دیگر

سایت ما ممکن است به سایت های دیگری لینک شود. وقتی که شما از طریق این لینک ها از سایت ما خارج می شوید، توجه داشته باشید که ما بر دیگر سایت ها کنترل نداریم. تدبیر رایان تبریز درباره حفظ حریم شخصی و اطلاعاتی که شما در اختیار سایت های دیگر قرار می دهید مسئولیتی ندارد و آن ها شامل این بیانیه نیستند. درباره این سایت ها شما باید به بیانیه حریم شخصی خود آن ها مراجعه کنید.

کنترل اطلاعات شخصی شما

 • اگر هر زمان خواستید که اطلاعات مورد نظر ما به شما ارسال نشود، می توانید با ارسال نامه ی الکترونیک به آدرس info@TRTco.ir خواستار حذف نام خود از خدمات اطلاع رسانی تدبیر رایان تبریز شوید. ما حتما بر اساس نظر شما رفتار خواهیم کرد.
 • ما اطلاعات شخصی شما را به اشخاص ثالث نمی فروشیم و به هیچ شکل دیگری در اختیارشان قرار نمی دهیم، مگر اینکه از طرف مراجع قضایی حکمی برای این کار دریافت کنیم.
 • اگر فکر می کنید اطلاعاتی که از شما داریم، اشتباه یا ناقص است، لطفا با ارسال نامه ی الکترونیک به آدرس info@TRTco.ir ما را آگاه کنید تا اطلاعات مورد نظر را تصحیح کنیم.